Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Ne redaksine tone, Aurel Thellimi rrefeu se papagalli ishte krijesa e tij e preferuar, ndaj ne skene pyetjet per Aurelin, i beri nje papagall i vertete. I surprizuar nga prezanca e papagallit, Aureli shpesh ngaterroi pergjigjiet, duke shkaktuar te qeshura per spektatoret ne studio. Nuk eshte e lehte te intervistohesh nga nje papagall...ai di gjithcka! :)

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!