"Sakrifica" e Valon Shehu-t, per trahanane!

Do e konsumonit ushqimin tuaj me te urryer ne barkun e nje balerine sexy?! Kjo ishte dilema e Valon Shehu-t, i cili duhej te kthente pergjigje duke ngrene nje pjate trahana, ushqimin e tij me te padeshiruar. U duk se Valoni nuk i rezistoi dot tundimit te balerines tone Xheni, duke bere qe ai jo vetem te provonte trahanene, por t'a shijonte ate! :)

 

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!