Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

“Nje detyre” e veshtire per Egzona Ademin tek “E Diela Shqiptare”.
Ajo duhej qe nepermjet pantomimes te rrefente nje histori dhe Arditi duhej ta konvertonte ate me fjale. Si perfundim, secili “e tregoi” historine sipas “qejfit” te vet.
Ne fund Egzona e mbylli bukur me kengen e saj, pjesemarrese ne “Kenga Magjike”, “E ndjej”  
 

TË FUNDIT

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Pak relaks per Laura Nezhen...

Pak relaks per Laura Nezhen...

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Fjolla Morina fle nudo!!

Fjolla Morina fle nudo!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Nje interviste

Nje interviste "sportive" per Mishela Rapo-n!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!