Jeshile apo e kuqe?!

Jeshile apo e kuqe?!

Të gjithë këngëtarët e kategorisë New Artist, padyshim që do zgjidhnin
“JESHILEN”. Po cfarë vendos juria?
Në javën e dytë të prezantimit të këngëve, juria nga 5 këngëtarë, kaloi në
fazën e parë të “Këngës Magjike” 3 prej tyre.
Albulena Jashari, vajza nga Prishtina mahniti jurinë me këngën e saj.
Edhe vetë Olti Curri, i cili është edhe “më i vështiri” i jurisë, u dorëzua
përballë këngës së Albulenës, duke u shprehur: “E pashë, u dashurova!”
Kënga e konkurrentit tjetër Ergys Shahu bëri që juria të kërcente dhe
Juliana Pasha aty për aty mësoi tekstin e këngës dhe po këndonte
refrenin.
Për grupin Red Carpet ishte hera e dytë që konkurronin dhe që e kaluan
fazën e parë. Sazan Spahiu vokalisti i grupit, i kërkoi jurisë që të votonin
që në atë moment nëse do të kalonin në Pallatin e Koncerteve apo jo.
Juliana Pasha u tregua pak dyshuese për këtë fakt, duke i lënë sërish në
ankth grupin.
Nertila Marku dhe Jurgen Çipi nuk ia dolën të kalonin fazën e parë.

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!