Mikesha me e mire e Blerina Brakes!

Mikesha me e mire e Blerina Brakes!

‘’Me mire nje qen mik, sesa nje mik qen’’, kjo shprehje vlen me se miri per kengetaren Blerina Braka. Gjate intervistes ne studio, Blerina u shoqerua nga mikesha e saj me e mire, Argo. Por Argo nuk ishte i vetmi qen ne studio, pasi ai u rrethua me 4 qen te tjere, te cilet shkaktuan te qeshura dhe nje atmosfere unike per vazhdimin e intervistes. Ne pyetje, Blerina zbuloi se ajo dhe Argo ngjanin shume ne nje pjese, xhelozine! :)

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!