Kujdes nga peshkaqeni Xhesi!

Kujdes nga peshkaqeni Xhesi!

Xhesika Polo është kontaktuar nga e famshmja “Balena blu”.

Mbase këtë e dinit. Por nuk dinit faktin se pas kësaj, ajo vetë u shndërrua në peshkaqenin Xhesi.

E ftuar në “E Diela Shqiptare”, ku performoi këngën e saj për edicionin e 19-të të Kënga Magjike, u bë pjesë e një interviste, e shndërruar tashmë në një peshkaqen.

Ajo cc`ka vë në debat këngëtarët, janë pikët që ata i japin njëri-tjetrit kur duhet të votojnë për finalistët e Festivalit Kënga Magjike. E pyetur se cfarë do t`i bënte ajo këngëtarëve që i kanë dhënë 0 pikë, e vënë përballë tre alternativave, ajo përgjigjet: Do e shqyeja!

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!