Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Kur vjen puna te gjerat private, jo te gjithe jane transparente. Per te mos i lene shteg genjeshtres ne pergjigjet e tij, produksioni i se Dieles Shqiptare, zgjodhi qe te ftoje motren e Klejtit, kengetaren Gerta Mahmutaj.  Rezultoi qe ai, jo vetem publikut, por edhe motres se saj ia mbante te fshehta lidhjet me vajzat.
I fshehti Klejti!!

TË FUNDIT

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Pak relaks per Laura Nezhen...

Pak relaks per Laura Nezhen...

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Fjolla Morina fle nudo!!

Fjolla Morina fle nudo!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Nje interviste

Nje interviste "sportive" per Mishela Rapo-n!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!