Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Mentor Haziri merr pjese per here te pare ne festivalin Kenga Magjike, ndaj stafi vendosi qe intervisten e tij, t'a realizonte ne forme ''testi'', ku Mentori i duhej te pergjigjej disa pyetjeve ne lidhje me vete festivalin Kenga Magjike nder vite...Disa pyetje u gjeten, por disa te tjera jo, duke bere qe pergjigjien apo ''zemerimin'' ne lidhje me pergjigjien e pasakte, tja kthejne vete personazhet e pyetjes (me videomesazh). Nje surprize per te gjithe, ishte nje video-mesazh, nga nje prej bashkepuntoreve me te afert te tij, Flori Mumajesi, i cili nuk e fshehu zemerimin e tij per Mentorin.

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!