Hera e parë dhe e fundit e Franc Korunit

Hera e parë dhe e fundit e Franc Korunit

Një pasion i fshehur që flinte te Franc Koruni: tango!

Franci u shfaq në studion e të Dielës Shqiptare për të kënduar, por përfundoi duke vallëzuar tango. Kjo ishte hera e parë që ai e performonte këtë vallëzim. Ia doli me sukses Franci. Këtë e vërtetoi edhe balerina e së Dielës Shqiptare, Xheni, e cila konfirmoi se Franci ishte një udhëheqës mjaft i mirë.

Bravo Franc!

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!