Gjergj Leka sheh per here te pare "djalin" e tij!

Gjergj Leka sheh per here te pare

Nje interviste rrethuar me njerezit e tij me te afert, kjo ishte surpriza e organizuar per ditelindjen e Gjergj Lekes. Pas disa video-mesazheve emocionuese nga njerezit e tij me te dashur, nje djale u shfaq papritur ne ekranet e studios, duke i uruar Gjergjit ditelindjen dhe duke u shprehur live se i kishte munguar per shume vite, pasi Gjergji ishte babai I tij. Gjithcka kaloi me te qeshura, pasi Arditi shprehu se ai ishte nje aktor I instruktuar per kete rol. Asnjehere nuk I dihet Gjergj! :)

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!