Filluan kontradiktat për Alar Band

Filluan kontradiktat për Alar Band

Një shprehje thotë: “Kurrë mos thuaj Kurrë!”

Kjo ndodhi pikërisht me Alar Band. 5 djemtë e grupit rezultuan të ishin në kontradiktë me njëri-tjetërin, kur duhet t`u përgjigjeshin pyetjeve të përbashkëta, të cilat “nxorrën zbuluar” disa prej tyre, me përgjigjet e pasinqerta. “Gjithmonë apo Kurrë” ishte pyetësori të cilit ata duhej t`i përgjigjeshin. Gjithcka ndodhi në “E Diela Shqiptare”.

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!