Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Te gjithe e njohin karakterin e saj te paparashikueshem. Behet fjale per kengetaren Fifi, e cila edhe perse u vu ne nje prove te veshtire ku i duhej te improvizonte situata nga me te ndryshmet, ja doli. ''Fati'' i kartave, vendosi qe ajo te imitonte disa nga kengetaret me te suksesshme te momentit.

TË FUNDIT

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Pak relaks per Laura Nezhen...

Pak relaks per Laura Nezhen...

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Fjolla Morina fle nudo!!

Fjolla Morina fle nudo!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Nje interviste

Nje interviste "sportive" per Mishela Rapo-n!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!