Femrat "ideale" per Stresin, Anxhelon dhe Flor Banen!

Femrat

A jeni dakort me shprehjen ‘’Bukuria e Shpirtit’’?!

Ky ishte dhe thelbi i intervistes se Stresit, Anxhelos dhe Flor Banes, ku secili kishte mundesine e zgjedhjes se femres ideale, ne baze te pergjigjies se tyre. Edhe pse cunat u munduan shpesh t’i fusnin ne kurth ‘’vajzat’’ me pyetjet e tyre, ata rane vete brenda. Pas zerave sensuale te vajzave, fshiheshin disa nga grate e publikut, te cilat shkaktuan te qeshura tek cunat, por edhe per te gjithe spektatoret ne studio. Pra, ‘’Bukuria e Shpirtit’’, nuk jemi te sigurte per kete! :)

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!