Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

E dinit qe Evi Reçi nuk mund te shikoje binjake!?
“Me hapin nje ndjesi te cuditshme. Si mundet qe dy njerez te ngjajne si dy pika uji!?”, eshte shprehur ajo ne interviste me Ardit Gjebrean.
“Nuk dua te kem moter binjake! Nuk dua te lind binjake! Nuk dua te martohem me dike qe ka nje binjak identik! “
Me e qarte se kaq....

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!