Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Elhaida e ka ndare javen ne 2 gjysma; nje italiane dhe nje franceze. Gjysmen e pare ajo jeton ne Itali dhe gjysmen e dyte te javes duhet te jete ne Paris per shfaqjen “Notre Damme”.
Mes Frances dhe Italise, Elhaida zgjodhi Italine. Aty e kam shpirtin, u shpreh Elhaida ne interviste me Gjebrean ne skenen e se Dieles Shqiptare.
 

TË FUNDIT

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Nje pantonimiste si Egzona Ademi

Pak relaks per Laura Nezhen...

Pak relaks per Laura Nezhen...

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Elhaida Dani mes Italise dhe Frances

Fjolla Morina fle nudo!!

Fjolla Morina fle nudo!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Klejti Mahmutaj i mban te fshehta te dashurat!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Nje interviste

Nje interviste "sportive" per Mishela Rapo-n!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!