Besa
  Tatuazh në zemër
 
Votoni per kete kenge:   Votimi per kete kengtar eshte mbyllur.
 
 
Teksti i kenges Autoret dhe historiku Galeria e artistit  
Shenje te kam perjete
Dhimbja ime e shtrenjte
Gdhendur je thelle ne zemer

Shpirtin le nenshkrim
Brenda trupit tim
Miku im me i vjeter

Dhe une per ty e fal dhe jeten
Je ti nje tatuazh ne zemer
Je i vetmi qe une kam
Je forca qe me mban
Ne shpirt si nje titan

Hapi syte e tu
Falma qiellin blu
Jo nuk dua nje tjeter

E ndjej nen lekure
Sot me shume se kurre
Dashurine tone te vjeter
 
           
Na ndiq ne rrjetet sociale:
           
Extra
  Rregullat e pjesemarrjes!
Degjo i pari kenget e festivalit duke shkarkuar aplikacionin tone mobile (Android).
 
  Mbeshtesin festivalin
     
 
  Galeria
     
 
Sondazh
Cfare do t'ju pelqente te gjenit ne faqen ne internet te "Kenga Magjike"?
 
Me shume foto
Me shume video
Pak Gossip
Eventet e Kengetareve
 
 
 
 
Copyright © 2013 - Kenga Magjike. All Rights Reserved.  
Vizito faqet e sponsorave tane!
Created by IMPULS