Kastro perballe Kastros!

Kastro perballe Kastros!

Shpesh ndodh qe pergjigjiet e intervistave perballe gazetareve nuk jane te sinqerta, por kur pyetjen t'i ben vetja jote...ketu ndryshon puna! Keshtu ndodhi dhe me Kastro Zizon, i cili u intervistua nga ''maska'' e tij, duke bere qe ne nje moment te rrefeje se pengu i tij mbetet koha e cila nuk kalon me femijet e tij. Per pyetjen se nese do donte te ribehej baba per here te trete, Kastro na rrefeu se mezi po e priste kete moment.

 

TË FUNDIT

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Flori Mumajesi fitues i Kënga Magjike 2018!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Fifi dhe Mc Kresha betejë në skenë!

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Atmosferë serenatash në skenën e Këngës Magjike

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Evi Reçi nuk dua binjake!!

Fifi, nje imituese perfekte!

Fifi, nje imituese perfekte!

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Mishela Rrapo: Presidenti turk u përlot prej meje

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Hera e pare e Mentor Haziri-t...Ja doli?!

Nje interviste

Nje interviste "horror" per David!

Te intervistohesh nga nje papagall!

Te intervistohesh nga nje papagall!